Zatrzymać czas

Kolagen odpowiadający za jędrność i gęstość skóry zaczyna zanikać już po 20. roku życia, natomiast niedobory koenzymu Q10 spowalniającego pojawianie się zmarszczek i wiotczenie skóry najczęściej występują po 30. roku życia. Nie musisz jednak mierzyć się z negatywnymi skutkami tego zjawiska. Aby skutecznie zwalczać wszystkie oznaki starzenia sięgnij po ekskluzywną linię kosmetyków opartą o unikalny składnik aktywny – bioprzyswajalne złoto koloidalne – oraz innowacyjny suplement diety.

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem polegającym na zminimalizowaniu biologicznej aktywności komórek organizmu i spowolnieniu procesów naprawczych. Wraz z wiekiem jej struktura ulega osłabieniu, a zmniejszenie produkcji lipidów skutkuje szybszą utratą wody. Degeneracja włókien kolagenowych oraz zmniejszenie ilości elastyny i kwasu hialuronowego w komórkach są przyczyną pojawiania się zmarszczek i pogłębiania bruzd. Skóra staje się cieńsza, bardziej wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych i odwodniona. Wszystkie te niekorzystne zmiany następują coraz szybciej, narastając kaskadowo.

Podstawą pielęgnacji skóry dojrzałej jest optymalne nawilżanie, ujędrnienie i odbudowa oraz redukcja zmarszczek. Z myślą o jej wymaganiach i potrzebach powstała luksusowa seria GOLD REGENESIS, w skład której wchodzą: Krem odmładzający na dzień, na noc i pod oczy oraz Tonik odmładzający w żelu. Wszystkiego na ich temat dowiecie z naszego ostatniego wpisu.

Na starzenie się skóry wpływają nie tylko zmiany zachodzące w organizmie wraz z wiekiem, ale także styl życia, nawyki żywieniowe i pielęgnacyjne. Dlatego, aby zachować młody, świeży wygląd przez wiele lat, warto poza stosowaniem odpowiedniej pielęgnacji wprowadzić do swojej codzienności aktywność fizyczną oraz zadbać o zbilansowaną dietę i jej suplementację.

Pomoże Ci w tym nasz sprzymierzeniec w walce z upływającym czasem – Collabeauty Q10 Expert o wysokiej zawartości koenzymu Q10 i kolagenu z dorsza atlantyckiego, który pozytywnie oddziałuje na kondycję skóry, przyczyniając się do jej ujędrnienia i poprawy elastyczności. Witamina C pomaga w jego właściwej produkcji, A i cynk w zachowaniu zdrowej skóry, a miedź w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.

Połącz specjalistyczną pielęgnację z profesjonalną supelmentacją i ciesz się młodym wyglądem mimo upływu lat!