Bryka na błysk

Wszechobecna sierść pupila, ślady dziecięcych butów na oparciu fotela, warstwa kurzu na desce rozdzielczej i nieprzyjemny zapach… Brzmi znajomo? Dbanie o samochód to nie tylko mycie karoserii – wnętrze pojazdu również wymaga odpowiedniej opieki. Od czego zacząć? Oto pięć podstawowych kroków!

1. krok – odkurzanie

To prawdziwa przyjemność, bo Zapachy do odkurzacza roztaczają przepiękny aromat i neutralizują nieprzyjemną woń kurzu, długotrwale odświeżając wnętrze. Do wyboru masz aż siedem urzekających kompozycji!

0000

2. krok – pielęgnacja tapicerki

Jeżeli tapicerka w Twoim samochodzie jest wykonana ze skóry licowej lub ekologicznej, zastosuj Preparat do pielęgnacji powierzchni skórzanych, który sprawi, że znowu będzie wyglądała jak nowa. Zawarte w nim składniki wosk carnauba, ekstrakt z miodu i emulsja silikonowa z olejem z awokado nadadzą jej połysk i gładkość, poprawią kolor i uczynią wodoodporną. Jeżeli jest materiałowa, usuń uporczywe zabrudzenia Płynem do prania dywanów i tapicerki o cytrusowym zapachu. Formuła aktywnej piany znakomicie odplamia i zmiękcza tkaniny. Preparat jest delikatny dla dłoni i przyjazny dla kolorów.

1111

3. krok – czyszczenie kokpitu

Po wyczyszczeniu tapicerki czas zabrać się za deskę rozdzielczą i elementy plastikowe. Spray do kokpitów matowych perfekcyjnie je wyczyści, nada im elegancki, matowy wygląd oraz przyjemny zapach. Dodatkowo spowolni osadzanie się kurzu i opóźni proces starzenia się plastiku.

6000

4. krok – mycie szyb

Aby móc szybko i skutecznie umyć szyby samochodowe w dowolnym miejscu i momencie, miej zawsze przy sobie mocno nasączone Chusteczki do mycia szyb, które przywrócą im połysk bez smug i zacieków. Lusterka, okna i lampy wyczyścisz także Płynem do mycia szyb z funkcją antypary, który za sprawą nanocząsteczek krzemowych tworzy warstwę ograniczającą powstawanie zanieczyszczeń osadzanie się pary wodnej, brudu i kurzu.

3333

5. krok – roztaczanie zapachu

Zawieszka zapachowa z wygodną gumką do umieszczenia na lusterku bądź uchwycie pod sufitem stopniowo uwalnia wyrazistą woń. Oryginalna kompozycja pachnie równie pięknie jak uwielbiane przez naszych Partnerów Biznesowych perfumy. Do wyboru są zapachy damskie: PURE 18 i 20, PURE ROYAL 809; męskie: PURE 472 i PURE ROYAL 823; unisex: PURE ROYAL 900.

4444

Szerokiej i przyjemnej drogi! 🙂