Zapach z natury doskonały – UTIQUE

Luksus, elegancja, bogactwo najwyższej jakości składników – perfumy UTIQUE powstały z marzenia o doskonałości i idealnej harmonii ciała z duchem.

Już w starożytności perfumy były wytwarzane na bazie naturalnych surowców i miały najczęściej formę olejków i balsamów. Początkowo do tych ekskluzywnych produktów mieli dostęp jedynie władcy oraz najmożniejsi obywatele. Perfumy UTIQUE sięgają do podstaw klasycznego perfumiarstwa, w którym z uczuciem i znawstwem łączone są doskonale wyselekcjonowane naturalne olejki i nuty natury w niespotykaną dotąd jakość. Tworzone według tajnych receptur, na bazie drogocennych składników, są swoistymi arcydziełami. Wspaniałością niespotykanych, tajemniczych i egzotycznych zapachów.

_mg_0367

Perfumy tej jakości do tej pory można było spotkać odwiedzając małe, bardzo ekskluzywne butiki w kameralnych dzielnicach światowych stolic mody.

Czerpiące z wiedzy światowej klasy senselierów, perfumy UTIQUE to linia niszowych zapachów na bazie najwyższej jakości składników – eliksirów o wysokiej koncentracji olejków eterycznych. To ideał, stworzony dla tych, którzy pragną oderwać się od codzienności i podążyć w kierunku najbardziej wyrafinowanych doznań.

W perfumach UTIQUE zamknięto najwspanialsze naturalne olejki: aksamitny wetiwer, delikatną woń kwiatów pomarańczy, cenny absolut irysa, przypominający wanilię zapach kory woniawca. Po to, byś mógł się cieszyć prawdziwymi zapachami natury, połączonymi w trzech doskonałych kompozycjach perfumeryjnych.

_mg_0380

Black
Nadaje wyjątkowe znaczenie każdej chwili, uzależnia, oszałamia i upaja. To zapach o tajemniczym wymiarze, w którym ciepło spotyka się ze zmysłowością. UTIQUE Black to uosobienie elegancji, rozmachu i pewności siebie. Zapach intrygujący, niezapomniany, legendarny.

Ruby
Magnetyzm, pasja, uwodzenie, najwspanialsze emocje zamknięte w szkle. UTIQUE Ruby to ucieczka od codzienności, mistyczna podróż do wnętrza ludzkiej duszy. Poczuj delikatną pieszczotę, rozbudź swoje zmysły. Zrozum znaczenie ducha zmysłowości.

_mg_0374

Gold
Esencja orientalnego przepychu. Perfumy olśniewające niczym złoto, wykwintne niczym ręcznie wykonana biżuteria. Ezoteryczne doznanie, pragnienie namiętności… UTIQUE Gold to zapach, który podkreśli Twoją wartość. Majestatyczny, esencjonalny, inspirujący.

_mg_0383

WYJĄTKOWE W KAŻDYM DETALU
Ekskluzywny flakon perfum UTIQUE jest tajemniczy i elegancki, jak zapachy, które skrywa w swoim wnętrzu. Wykonany z ogromną starannością z matowego szkła i zwieńczony nasadką, doskonale dopełniającą orientalną rzeźbę buteleczki. Zapakowany w szykowne, czarne pudełko, wspaniale podkreślające rangę ukrytego we wnętrzu skarbu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.