Pięć kroków do relaksu w perfekcyjnej łazience

Marzysz o lśniącej łazience? Postępuj według naszych podpowiedzi, a stworzysz czyste i bezpieczne miejsce dla całej rodziny.

Krok 1
Osady z kamienia oraz mydła na ceramice i armaturze łazienkowej nie będą ci już spędzać snu z powiek. Z łatwością usunie je płyn do mycia łazienki, który dodatkowo zabezpieczy powierzchnię przed powtórnymi zanieczyszczeniami i nada jej delikatny połysk.

Krok 2
Z uporczywymi zabrudzeniami kabin prysznicowych uporasz się bez trudu. Wystarczy, że zastosujesz nasz niezrównany płyn do mycia kabin prysznicowych. Jego składniki działają nawet w zimnej wodzie.

IMG_0103
Zamień swoją łazienkę w krainę relaksu. Skompletuj zestaw ulubionych kosmetyków, zapal świece, zapomnij o codziennych troskach… Wszystkim innym zajmą się produkty FM GROUP FOR HOME.

Krok 3
Czas na toaletę – o jej higienę i czystość zadbają chusteczki do mycia toalet. Są nie tylko wygodne w stosowaniu, ale również skuteczne: zawierają składnik antybakteryjny!

IMG_0194
Chusteczki FM GROUP FOR HOME dzięki starannie dobranym składnikom skutecznie usuwają brud i osady. Są bezpieczne dla skóry rąk i wygodne w użyciu, pozostawiają przyjemny zapach. Po zakończeniu sprzątania po prostu spłucz je w toalecie!

Krok 4
Białe i kolorowe spoiny między płytkami wyczyścisz preparatem do czyszczenia fug, który dodatkowo trwale chroni je przed nowymi zabrudzeniami i zabezpiecza przed nasiąkaniem wodą.

IMG_0205
Innowacyjny środek myjący, który zabezpiecza przed osiadaniem pary wodnej. Dzięki tej piance na zawsze zapomnisz o problemie zaparowanych szyb i luster. Do jej rozprowadzania przyda się miękka ściereczka z mikrowłókien.

Krok 5
Smugi na lustrach, które pozostawia para wodna, często ujmują im blasku. Jak temu zaradzić? Stosuj regularnie piankę zapobiegającą osadzaniu się pary wodnej. Dokładnie myje, pozostawiając niewidoczną powłokę ochronną, zabezpieczającą przed osiadaniem pary i kurzu.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.