Perfumy skrojone na miarę

Jak wybrać perfumy idealne? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zapachami. Kreatorzy perfum są w tym przypadku zgodni: nie ma jednego zapachu, który pasowałby do różnych strojów, nastrojów i okazji.

Tak jak codziennie zmieniamy ubranie, tak powinniśmy zmieniać zapachy. Inaczej ubieramy się na spotkanie biznesowe, inaczej idąc do siłowni, czy na randkę. I do stroju, i do okazji powinno się dobrać stosowny zapach. Inaczej popełnimy zapachowe faux pas.

Z perfumami Federico Mahora możesz skomponować własną aromatyczną galerię. Dzięki nim będziesz zachwycać elegancją, intrygować zmysłowością lub zaakcentujesz swój przebojowy charakter.

Indywidualny styl jest sztuką wyboru! W kolekcji PURE znajdziesz zapachy, które podkreślą twoją osobowość. Przez optymistyczne i energetyzujące cytrusy, zniewalające szypry, nowoczesne i chłodne aldehydy, po oszałamiające, pełne intensywnych przypraw zapachy orientalne i rozkwitające wdziękiem, spektakularne aromaty kwiatowe.

W ulotnym świecie perfum każdy szczegół ma znaczenie. Eleganckie flakony będą pięknie wyglądać na toaletce, a cena zapachów miło cię zaskoczy.

Perfumy Pure Federico Mahora
Linia PURE to perfumy damskie i męskie o 20-procentowym zaperfumowaniu, zamknięte w 50-mililitrowych, eleganckich flakonach. To prawdziwa aromatyczna galeria, a każda z wyszukanych kompozycji kryje bogactwo nut zapachowych.

➡  www.myPUREperfume.com

Odkryj zapach idealnie dopasowany do Ciebie! Poznaj aplikację opracowaną przez specjalistów FM WORLD.

aplkacja Federico Mahora

  http://mobile.fmworld.com/PL/

Przekrocz próg magicznego świata Federico Mahora i odbierz powitalny prezent. Skontaktuj się z Partnerem Biznesowym FM WORLD lub odwiedź stronę:

➡  www.perfumy.fm

Pamiętaj, że zapach jest bardzo ważnym elementem naszego wizerunku, tak jak ubranie czy makijaż. Co więcej, zapach pozostaje po nas w pomieszczeniu, gdy już je opuścimy. Jest jak niewidzialna wizytówka. Dlatego jego odpowiednie dobranie jest bardzo istotne.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.