Poczuj zieloną moc!

Wiosna to czas odnowy. Budzimy się do życia, potrzebując nowej porcji energii. Znakomitym sposobem na dodanie jej sobie jest picie zielonej kawy, która nie tylko pobudza, ale też korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. Na rynku dostępna jest Aurile Pure Green, pierwsza w Polsce zielona kawa w piramidkach!

Bogactwo zielonej kawy
Badania wykazały, że zielona kawa ma właściwości prozdrowotne. Zawarty w niej kwas chlorogenowy działa bakteriobójczo, przeciwwirusowo, a nawet antygrzybicznie. Większość pań z pewnością ucieszy również fakt, że wspomniany kwas wspomaga odchudzanie poprzez obniżanie ilości cukru wchłanianego w przewodzie pokarmowym. Prowadzi to do sytuacji, w której organizm zmuszany jest do wykorzystania zgromadzonych wcześniej zapasów. Zielona kawa jest więc sprzymierzeńcem w walce o zgrabną sylwetkę.

Kawa naturalna zielona Aurile
Kawa zielona zawiera duże ilości kwasu chlorogenowego (CGA), będącego silnym przeciwutleniaczem, a dzięki obecności kofeiny nie traci nic ze swoich pobudzających właściwości.

A skąd jej nietypowy dla kawy kolor? Zielona kawa nie jest poddawana procesowi palenia, a to właśnie on sprawia, że ziarna kawy z zielonych stają się brązowe. I właśnie w tym tkwi sekret zielonego koloru.

Odkryj nowy wymiar kawy – spróbuj Aurile Pure Green
Kawa Aurile Pure Green została stworzona w oparciu o ziarna arabiki peruwiańskiej pochodzącej z upraw ekologicznych, gdzie nie stosuje się nawozów sztucznych, a każde ziarno zbierane jest ręcznie. Jest delikatna w smaku, z wyraźnymi nutami winnymi, ale nie ma wyczuwalnego gorzkiego posmaku i dymnego aromatu, charakterystycznego dla palonych ziaren. Wyróżnia się wyjątkowo prostym sposobem parzenia – wystarczy umieścić torebkę-piramidkę z kawą w kubku lub filiżance i zalać gorącą wodą.

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.