Słodki sekret piękna

Po całym dniu pracy relaksująca kąpiel to przyjemność, po którą kobiety sięgają bez wyrzutów sumienia. Taka forma odpoczynku, miodowy rytuał kąpielowy, to sposób na piękną skórę znany kobietom od tysięcy lat.

Cudowne właściwości miodu znane są od najdawniejszych czasów. Jedna z najbardziej wyjątkowych kobiet w historii – Kleopatra – regularnie zażywała kąpieli z dodatkiem miodu, aby w ten sposób zachować swą urodę na długie lata.

IMG_9825
Rytuał kąpielowy to połączenie kilku zabiegów pielęgnacyjnych, mających świetny wpływ na nasze ciało i samopoczucie.

Teraz także marka Federico Mahora, czerpiąc z natury, sięgnęła po to, co w miodzie najlepsze – sam ekstrakt – aby połączyć go z pielęgnującymi skórę składnikami. Dobroczynne właściwości kosmetyków płyną z zawartego w miodzie bogactwa cukrów prostych, soli mineralnych, witamin, enzymów i kwasów organicznych.

IMG_9878
Ekstrakt z miodu, na którym oparta jest formuła kosmetyków Hello Honey, zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

Wyobraź sobie wannę pełną delikatnej, aksamitnej piany. Z wody unosi się cudowny, kwiatowy zapach. Jesteś zrelaksowana i odprężona, twoja skóra staje się miękka i pachnąca. Czujesz pieszczotę delikatnego olejku, który dostarcza jej nawilżenie i przygotowuje do masażu pachnącym peelingiem cukrowym.

IMG_9864
Pozwól sobie na odrobinę przyjemności podczas wieczornej kąpieli z Kolekcją Hello Honey.

Wychodząc z wanny, otulasz się miękkim ręcznikiem, ale to nie koniec przyjemności! Subtelnym muśnięciem lekkiego puddingu dopełniasz relaksującego, ekskluzywnego rytuału kąpielowego. Twoja skóra jest jedwabiście miękka i pachnąca, a ty odprężona i wypoczęta. Te wszystkie doznania zapewni ci kolekcja Hello Honey, oparta na naturalnym ekstrakcie z miodu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.