Szminka… instrukcja obsługi

Dobrze dobrana szminka może być najlepszą przyjaciółką kobiety. Wspaniale podkreśla usta, sprawia, że stają się seksowne i wyraziste. Umiejętnie nakładana, potrafi ukryć wiele mankamentów i wydobyć to, czym warto się pochwalić.

Pomadka będzie najpiękniej wyglądała na ustach, gdy nałożysz ją pędzelkiem. Zacznij od środka i stopniowo dokładaj kolor, kierując się w stronę kącików ust, które często pozbawione są pigmentu. Szminkę nakładaj poziomo, wzdłuż warg – da to najlepszy rezultat.

Pomadki FM GROUP MAKE UP
Pomadki i błyszczyki w pomadce FM GROUP MAKE UP

Wypróbuj pomadkę Extra Rich Lipstick FM GROUP MAKE UP, której starannie dobrane składniki remodelują kształt warg, nadają ustom kuszący wygląd i zapewniają im odpowiednie nawilżenie.

Jeśli chcesz ukryć pewne mankamenty lub sprawić, aby efekt był jeszcze mocniejszy, przed nałożeniem pomadki obrysuj usta konturówką. Pamiętaj, że konturówka powinna być w takim samym kolorze, co pomadka, lub bardzo zbliżonym. Wyróżniająca się konturówka jest zdecydowanie niemodna. Automatyczna konturówka do ust FM GROUP MAKE UP pomoże Ci skorygować kształt ust, może także optycznie zmniejszyć duże usta, a małe – powiększyć.

Konturówki do ust FM GROUP MAKE UP
Konturówki do ust FM GROUP MAKE UP

Wąskie wargi nie zawsze będą dobrze wyglądały z błyszczykiem: co prawda błyszczyk uwydatnia usta, ale ze zbyt wąskich warg potrafi po prostu spłynąć. Unikaj również pomadek w ciemnych kolorach, ponieważ jeszcze bardziej optycznie zmniejszą one wargi. Najlepiej jest nakładać pomadkę w żywych kolorach, np. czerwieniach i różach.

Aksamitna pomadka w kremie FM GROUP MAKE UP
Aksamitne pomadki w kremie FM GROUP MAKE UP

Jeżeli nie możesz się zdecydować, czy bardziej odpowiada Ci szminka, czy błyszczyk, mamy dla Ciebie rewolucyjne rozwiązanie: błyszczyk w pomadce. Połączenie delikatnego koloru z intensywnym połyskiem i odbijającymi światło refleksami nadaje ustom zmysłowy, kuszący wygląd.

Rewelacyjnym rozwiązaniem w makijażu jest flamaster do ust. Dzięki niemu precyzyjnie pomalujesz usta bez użycia konturówki i nadasz im soczysty, długotrwały kolor.

Flamastry do ust FM GROUP MAKE UP
Flamastry do ust FM GROUP MAKE UP

Pamiętaj! Aby pomadka wyglądała dobrze na ustach, muszą być one zadbane. Przed nałożeniem pomadki zrób swoim wargom delikatny peeling. Idealnie nadaje się do tego cukrowy peeling do ust FM GROUP MAKE UP.

Cukrowy peeling do ust i żele do ust FM GROUP MAKE UP
Cukrowy peeling do ust i żele do ust FM GROUP MAKE UP

Na spierzchnięte wargi doskonały będzie żel do ust, dostępny w dwóch pięknych zapachach: miętowym i miodowym. Zawarte w żelu składniki wspomagają odbudowę struktury ust, nawilżają je i wydobywają ich naturalne piękno. Żel może też z powodzeniem służyć jako baza pod pomadkę lub delikatny błyszczyk. Warto użyć go także po peelingu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.