Na wyciągnięcie ręki

Dom to miejsce wyjątkowe. Dzielimy go z tymi, którzy są dla nas najważniejsi, gościmy w nim osoby nam bliskie. Produkty FM GROUP FOR HOME pozwolą ci cieszyć się czasem spędzanym z najbliższymi, a codzienne porządki przestaną wypełniać twoje popołudnia. Stosując chusteczki czyszczące tej marki nie tracisz czasu na żmudne przygotowania, nie przeszukujesz szafek w poszukiwaniu niezbędnych przyborów: płynu, miski, kilku szmatek, gumowych rękawic, gąbki, ręczników papierowych itp. Na co dzień na wyciągnięcie ręki masz wygodne w użyciu, nasączone płynem chusteczki czyszczące FM GROUP FOR HOME.

Nikt z nas nie chce spędzać każdego popołudnia na sprzątaniu. W bieżącym utrzymaniu czystości i świeżości w pomieszczeniach pomogą nam wygodne w użyciu, nasączone płynem chusteczki czyszczące. Nie wpadajmy w panikę, gdy lepkie rączki naszej pociech zaznaczą swoją obecność na pieczołowicie wypolerowanych drzwiach balkonowych. Nie atakujmy trzema płynami niewinnej plamy pozostawionej na kuchennym blacie po przygotowaniu śniadania.

Chusteczki wykonane są z innowacyjnej, biodegradowalnej, ekologicznej włókniny, która w połączeniu ze specjalnie opracowaną formułą płynu doskonale pielęgnuje i chroni czyszczone powierzchnie, nie pozostawiając smug. Są przy tym delikatne dla skóry dłoni.
Chusteczki wykonane są z innowacyjnej, biodegradowalnej włókniny, która w połączeniu ze specjalnie opracowaną formułą płynu doskonale pielęgnuje i chroni czyszczone powierzchnie, nie pozostawiając smug. Są przy tym delikatne dla skóry dłoni.

Uniwersalne chusteczki czyszczące FM GROUP FOR HOME doskonale usuwają kurz i brud w całym domu: salonie, kuchni, łazience. Pozostawią przyjemny kwiatowy zapach, jednocześnie pielęgnując czyszczoną powierzchnię. Warto jest mieć je zawsze pod ręką, sprawdzą się przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni: metalu, szkła, drewna, czy plastiku.

Gdy potrzebujesz wyspecjalizowanego środka, możesz sięgnąć po opakowanie chusteczek do zadań specjalnych. Chusteczki do mycia szyb FM GROUP FOR HOME zapewnią czystość i blask bez wysiłku! Idealne do stosowania w domu i w samochodzie, sprawdzą się również przy pielęgnacji okularów. Doskonale czyszczą wszelkie powierzchnie gładkie: szyby, lustra, szkło. Skutecznie usuwają tłuszcz, kurz oraz nikotynę, bez pozostawiania smug i zacieków.

Z kurzem osadzającym się na meblach poradzisz sobie używając chusteczek do pielęgnacji mebli FM GROUP FOR HOME. To szybki i wygodny sposób odświeżenia powierzchni drewnianych i laminowanych. Chusteczki do pielęgnacji mebli doskonale usuwają codzienne zabrudzenia oraz konserwują czyszczone powierzchnie. Dzięki zawartości wosku, skutecznie chronią drewno, a właściwościom antystatycznym – opóźniają osadzanie się kurzu.

Są dziedziny, w których nie ma miejsca na improwizację. Tam, gdzie chodzi o czystość i bezpieczeństwo, warto zaufać ekspertom. Chusteczki do mycia toalet FM GROUP FOR HOME skutecznie usuwają zanieczyszczenia z muszli klozetowych i bidetów, zapewniając higieniczną czystość i świeżość. Zawierają składnik o działaniu antybakteryjnym. Są bezpieczne dla skóry twoich dłoni, pozostawiają przyjemny i świeży zapach.

Wszystkie chusteczki czyszczące FM GROUP FOR HOME posiadają jeszcze jedną ważną zaletę: są wykonane z biodegradowalnej włókniny, więc zużytą chusteczkę możesz wyrzucić do toalety (1-3 dziennie) lub kosza na śmieci.

Bez względu na to, ile masz czasu i jak duże porządki planujesz, z bogatej oferty produktów marki FM GROUP FOR HOME wybierzesz takie, dzięki którym unikniesz przykrego szorowania powierzchni i marnowania cennego czasu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.