Błyszczyk… kosmetyk uniwersalny

Błyszczyk jest kosmetykiem, którego możesz używać bez względu na wiek. Sprawia, że usta stają się bardziej kuszące, pięknie połyskują. Nawet, gdy nie masz wprawy w robieniu makijażu, z aplikacją błyszczyku bez problemu sobie poradzisz.

W zależności od kształtu ust możesz wybrać odpowiednią formułę i kolor błyszczyka. Błyszczyki nawilżają i odżywiają usta. Niektóre mają nie tylko oszałamiający kolor, ale także apetyczny zapach. Owocowe błyszczyki do ust FM GROUP MAKE UP kuszą zapachami przepysznych poziomek, wiśni, brzoskwini lub malin, a ich lśniące kolory subtelnie podkreślają barwę i kształt ust oraz nadają im fantastyczny blask.

Owocowe błyszczyki do ust FM GROUP MAKE UP
Owocowe błyszczyki do ust FM GROUP MAKE UP

Jeśli masz wąskie usta, użyj kosmetyku w odcieniu jasnym, perłowym, z drobinkami złota lub o właściwościach powiększających. Ukrwienie warg poprawią substancje zawarte w błyszczyku Plump Lip Effect Spicy Nude FM GROUP MAKE UP, pomagające uzyskać subtelny efekt powiększenia warg. Gdy Twoje usta są wydatne, wybierz błyszczyk w neutralnym kolorze.

Na co dzień, idąc na zajęcia lub do pracy, pociągnij usta błyszczykiem w kolorze zbliżonym do koloru warg. Delikatna barwa doda twarzy świeżości. Jeśli zależy Ci na efekcie makijażu koktajlowego na specjalne wyjścia, który jest elegancki i dość mocny, jednak nie tak intensywny i lśniący jak makijaż wieczorowy, podkreśl swoje usta błyszczykiem w tonacji koralu, który pięknie komponuje się ze wszystkimi kolorami cieni do powiek i sprawia, że wygląda się niezwykle szykownie. Na takie okazje miej w torebce błyszczyk Subtle Rose FM GROUP MAKE UP. Wieczorem mocniej zaakcentuj usta, na przykład błyszczykiem w kolorze zmysłowej wiśni. Wypróbuj błyszczyk Plum Gold FM GROUP MAKE UP.

Błyszczyki do ust FM GROUP MAKE UP
Błyszczyki do ust FM GROUP MAKE UP

Dostosuj makijaż ust nie tylko do pory dnia, ale także do makijażu oczu. Jeśli oczy zostały mocno podkreślone, zdecyduj się na użycie błyszczyka w delikatnym kolorze, na przykład błyszczyk Wet Lip Effect Innocent Pink FM GROUP MAKE UP.

Pomadki FM GROUP MAKE UP
Pomadki FM GROUP MAKE UP

Błyszczyk możesz także nakładać na usta pomalowane szminką. Jeśli zaakcentujesz świetlistym kosmetykiem tylko środek dolnej wargi, usta wydadzą się pełniejsze i bardziej zmysłowe.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.