Poczuj lato w ogrodzie

Wiosna to czas wielkich porządków, za to lato najbardziej kojarzy nam się z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Przed sjestą w ogrodzie lub wieczornym grillem nie zapomnij o FM GROUP FOR HOME.

Używanie dobrze dopasowanych środków czystości to podstawa udanych porządków. Formuła dostosowana do rodzaju czyszczonej powierzchni zwiększy efektywność naszych działań. Zaoszczędzimy czas i pieniądze, a z efektów naszych działań będziemy mogli cieszyć się dłużej niż zazwyczaj. Idealnym przykładem kompatybilnych środków czystości są nowe płyny FM GROUP FOR HOME, które możesz wykorzystać właśnie wiosną i latem, gdy zechcesz skorzystać z mebli ogrodowych po zimie lub odświeżyć je po przelotnym deszczu.

Płyn myjący do powierzchni plastikowych przeznaczony jest do czyszczenia mebli z tworzyw sztucznych, a także ram okiennych z PCV, paneli ściennych, parapetów, sidingu, żaluzji, bagażników samochodowych. Doskonale usuwa tłuste osady, sadzę, kurz i inne zabrudzenia. Jest skuteczny, ale delikatny – nie rysuje plastiku ani nie odbarwia go.

Płyn myjący do powierzchni plastikowych i Płyn myjący do powierzchni drewnianych FM GROUP FOR HOME.
Płyn myjący do powierzchni plastikowych i Płyn myjący do powierzchni drewnianych FM GROUP FOR HOME.

Podczas gruntownego sprzątania warto sięgnąć po produkty, które oprócz właściwości czyszczących zapewnią również dodatkową ochronę przed powracającymi zabrudzeniami. Takim produktem jest płyn myjący do mebli drewnianych FM GROUP FOR HOME, przeznaczony do mycia powierzchni drewnianych narażonych na częste zabrudzenia i niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Polecany do czyszczenia i pielęgnacji mebli ogrodowych, ram okiennych, boazerii, altan i innych elementów wykonanych z drewna lakierowanego, bejcowanego, olejowanego, a także lakierowanego ratanu. Skutecznie zabezpiecza je przed wilgocią, tworząc na powierzchni ochronną warstwę hydrofobową.

Kontakt z przyrodą pozwala się oderwać od codziennych spraw i wyciszyć. Ogród to twoja oaza spokoju, kiedy tego potrzebujesz. To także ekscytujący tor przeszkód dla małych odkrywców lub miejsce serdecznych spotkań z przyjaciółmi. Zadbaj o to, by było w nim czysto i bezpiecznie.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.