Makijażowe triki gwiazd 

Nawet jeśli natura poskąpiła nam idealnych rysów, możemy ją wyręczyć i samodzielnie wymodelować twarz, idąc śladami takich sław jak Kim Kardashian. Z zestawem do konturowania twarzy FM GROUP MAKE UP będzie to niezwykle proste, a makijaż – perfekcyjny.

Konturowanie twarzy to niezwykle ważny element makijażu. Opiera się na efekcie wielowymiarowości, jaki uzyskujemy modelując twarz pudrem, bronzerem i rozjaśniaczem. Gra światłocienia sprawia, że zaciemnione miejsca ukrywamy, a rozświetlane – wyciągamy na pierwszy plan. Dzięki temu możemy pięknie podkreślić atuty, a zatuszować niedoskonałości: zaakcentować kości policzkowe, optycznie zmienić owal twarzy, a nawet kształt nosa. Twarz wygląda atrakcyjniej, a nie od dziś wiadomo, że pewna swojej urody kobieta po prostu wygląda piękniej.

Nowości FM GROUP MAKE UP
Nowości FM GROUP MAKE UP

W zestawie do konturowania twarzy FM GROUP MAKE UP znajdziemy wszystko, co jest potrzebne do perfekcyjnego wymodelowania twarzy. W eleganckiej kasetce z lusterkiem zostały umieszczone: puder do konturowania, bronzer i rozjaśniacz. Kosmetyki mają luksusową, aksamitną konsystencję i idealnie dobrane kolory. Dobrze się rozprowadzają, zawierają składniki zapobiegające świeceniu się cery. W konturowaniu nie ma nic trudnego – wystarczy postępować zgodnie z czytelną instrukcją, a efekt będzie zachwycający. Ważne tylko, by skośnie przyciętym pędzlem (np. pędzlem do różu FM GROUP MAKE UP) ładnie rozetrzeć przejścia tonalne. Twarz stanie się plastyczna i będzie wyglądać atrakcyjniej, a cera stanie się promienna i zdrowa.

Kosmetyki do konturowania twarzy były dotychczas kierowane głównie do profesjonalnych wizażystów, a korzystanie z nich wymagało niekiedy sporej wprawy. To się jednak na szczęście zmienia. Zestaw do konturowania FM GROUP MAKE UP jest intuicyjny, przyjazny nawet dla pań, które nie mają dużego doświadczenia w makijażu. Taki był główny cel jego twórców: stworzyć produkt tak doskonały, że zachwycą się nim profesjonaliści, a jednocześnie tak prosty w obsłudze, że będą z niego korzystać wszystkie kobiety. Dlatego zdecydowano się na suchą formułę, bo pozwala ona na łatwą i szybką aplikację, precyzyjne cieniowanie, nie obciąża nadmiernie skóry, a efekt, który daje, jest spektakularny: błyskawicznie uzyskujemy „cover look”, który jest jednocześnie świeży i naturalny. To już nie jest teatralny czy filmowy makeup, ale makijaż, w którym śmiało możemy pójść do pracy. I zapewniamy, że ten zestaw pokochają miłośniczki selfie.  

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.